Citomed 20 таб. 1 блістер (50 мкг/1 таб.)
Цитомед (Лиотиронин) в таблетках
Немає в наявності
149 грн
Оцінка магазину 4.7 / 5 на основі 57 відгуків наших покупців.
- Чому варто купити
Citomed (Ліотиронін, Т3) від Balkan Pharmaceuticals є одним із найпоширеніших препаратів для зниження маси та сушіння тіла. Свою популярність даний препарат набув завдяки наявності свого часу всіх необхідних сертифікатів, щоб продаватися легально.
Цитамед не є стероїдним препаратом як таким, а виступає скоріше як синтетичний гормон щитовидної залози. Таким чином, його зовсім не належать до анаболічних засобів. Препарат відрізняється швидким всмоктуванням в організмі та високою ефективністю у перші дні прийому.
Ефекти від прийому Цитомеду
- прискорення метаболізму;
- покращення виробництва тепла тіла;
- спалювання жиру;
- придушення апетиту;
- зниження потреби уві сні;
- покращення фізичної працездатності;
- стимулюючу дію на центральну нервову систему.
Медичні показання для прийому цитомеду
Використовується на лікування різних порушень функції щитовидної залози. Медичні показання для прийому ліотироніну включають:
- гіпотиреоз: Ліотиронін застосовується для заміщення або доповнення тиреоїдних гормонів у пацієнтів з гіпотиреозом, який характеризується недостатньою функцією щитовидної залози та зниженням рівня гормонів (таких як тироксин – Т4 та трийодтиронін – Т3) в організмі;
- тиреотоксикоз: У деяких випадках, коли застосування тиреостатичних лікарських препаратів або радіоактивного йоду не є ефективним, ліотиронін може використовуватися для зниження рівня тиреоїдних гормонів у пацієнтів з тиреотоксикозом (надлишком гормонів щитовидної залози);
- пригнічення тиреоглобуліну: У поодиноких випадках ліотиронін може бути застосований для пригнічення рівня тиреоглобуліну у пацієнтів після операції на щитовидній залозі або радіоактивного йоду для лікування раку щитовидної залози.
Застосування та дозування Цитомеду
Якщо ви приймаєте Цитомед, то пам'ятайте, що його дозування потрібно збільшувати дуже повільно.. Зазвичай, у перший день приймають 0,5 таблетки 25 мкг, потім збільшують дозування, приймаючи по одній таблетці кожні 3 або 4 дні, доводячи до максимального дозування в 100 мкг. Такий режим дозволить організму пристосуватися до підвищеного рівня гормонів щитовидної залози та уникнути зривів. Щоденну дозу слід розподілити рівномірно для прийому протягом дня для того, щоб рівномірно утримувати рівень гормонів у крові.
Жінки більш чутливі до побічних дій цитомеду, ніж чоловіки і тому не приймають більше 50 мкг на день.
Важливо, що повний цикл не повинен перевищувати 6 тижнів, і його не можна переривати різко. Дозування необхідно знижувати також повільно (на 0,5 таблетки кожні 3-4 дні) як і підвищувалася. Якщо приймати Citomed довго та/або у великих кількостях, то це може призвести до розвитку дисфункції щитовидної залози. В результаті пацієнту доведеться приймати протягом усього життя. Тому перед початком прийому препарату проконсультуйтеся зі спеціалістом та пройдіть обстеження вашої щитовидної залози.
Якщо не виявити гіперфункцію щитовидної залози вчасно, то прийом додаткових гормонів не приведе ні до чого хорошого. Крім того, ніколи не купуйте цей препарат для ін'єкцій. Ця форма випуску призначена для екстрених випадків і дуже сильної для спортсменів. Так як Т3 є одним з найсильніших гормонів, що застосовуються спортсменами, то його не варто використовувати атлетам-початківцям.
Побічні ефекти
- Значний вплив на організм пов'язаний із можливістю різних негативних побічних проявів. Інструкції до препарату докладно описують усі можливі випадки, вказуючи, як слід діяти при кожному випадку. Не виключається прояв:
- тахікардії та гіпертензії. Для профілактики приймається адреноблокатор метопролол, дозування якого регулюють, виходячи з частоти пульсу та рівня артеріального тиску, який не повинен підніматися вище, ніж 140/90;
- тяжкості у серці. При появі симптомів приймається після їди аспаркам. Калій і магній, що містяться в ньому, сприяють відновленню серцевого ритму. Додатково можна вдатися до застосування рибоксину, щоб поповнити міокард женергією;
- діареї, впоратися з якою допоможе лоперамід;
- безсоння;
- алергічного висипу;
- підвищеного потовиділення;
- спека;
- м'язової тремтіння.
Нормальне функціонування щитовидної залози відновиться протягом трьох-чотирьох тижнів.
Які інші препарати вплинуть на Цитомед
Деякі препарати можуть збільшувати або зменшувати рівень трийодтиронину в організмі або взаємодіяти з його дією. Нижче наведено деякі препарати, які можуть впливати на Ліотиронін:
- Препарати щитовидної залози (левотироксин та ін.): Приймаючи ліотиронін разом з іншими препаратами щитовидної залози, такими як левотироксин (тироксин), може призвести до посилення ефектів щитовидних гормонів та викликати тиреотоксикоз (підвищений рівень гормонів щитовидної залози). Лікар повинен ретельно контролювати дозування та комбінацію цих препаратів.
- Антидепресанти: Деякі антидепресанти, такі як селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSRI) та СНІР, можуть впливати на метаболізм тиреоїдних гормонів та вплинути на рівень трийодтироніну. Це може вимагати коригування дозування ліотироніну.
- Залізовмісні препарати: Прийом залізовмісних препаратів може зменшити всмоктування трийодтироніну із шлунково-кишкового тракту, що призведе до зменшення його ефективності. Ліотиронін слід приймати з обережністю при паралельному прийомі залізовмісних препаратів.
- Антикоагулянти (засоби проти згортання): Ліотиронін може вплинути на згортання крові та посилити дію антикоагулянтів, таких як варфарин. Це може вимагати ретельного моніторингу рівня згортання крові та коригування дози антикоагулянту.
- Бета-адреноблокатори: Деякі бета-адреноблокатори можуть уповільнити обмін речовин та впливати на метаболізм тиреоїдних гормонів, що може вимагати коригування дозування ліотироніну.
Характеристики
- Активна речовина
- Ліотіронін
- Призначення
- Сушка
- Підходить новачкам
- Згідно призначення лікаря
- Підходить чоловікам після 50 років
- Так
- Підходить жінкам після 50 років
- Так
Доставка
- Зона доставки
- Міжнародна, Україна
З цим товаром купують
Рекомендовані товари
Citomed 20 таб. 1 блістер (50 мкг/1 таб.)
Цитомед (Лиотиронин) в таблетках
Відгуки на Citomed 20 таб. 1 блістер (50 мкг/1 таб.)2
5/5
Сергей30.03.2021
4/5
Ярик23.03.2021